Gardenya

Gardenya

Siyah frenk üzümü

Siyah frenk üzümü

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Yasemin

Yasemin

Bergamot

Bergamot

Mandalina

Mandalina

Limon

Limon

Orkide

Orkide

Baharatlı notalar

Baharatlı notalar

Gardenya

Gardenya

Meyve notaları

Meyve notaları

Ylang Ylang

Ylang Ylang

Yasemin

Yasemin

Lotus

Lotus

Bitter çikolata

Bitter çikolata

Paçuli

Paçuli

Vanilya

Vanilya

Tütsü

Tütsü

Kehribar

Kehribar

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Vetiver - Güve otu

Vetiver - Güve otu

Misk

Misk

üst nota oranı
Üst Nota

% 43

orta nota oranı
Orta Nota

% 37

alt nota oranı
Alt Nota

% 20

95

18-60

2007

2007

kalıcılık

% 78

KALICILIK
farkedilirlik

% 74

FARKEDİLİRLİK
beğenen

% 50

BEĞENDİ
beğenmeyen

% 50

BEĞENMEDİ
ilkbahar

% 25

İLKBAHAR
yaz

% 13

YAZ
sonbahar

% 13

SONBAHAR
kış

% 50

KIŞ
gündüz

% 75

GÜNDÜZ
gece

% 25

GECE
captcha
aşırı belirgin ve aşırı fark edici. Ben erkek birey olarak kullanıyorum bu parfümü ve çok memnunum. Bu parfüme alışanlar kesinlikle diğer parfümlere kokmuyor der. Ağır tonda bir parfüm bunu bilerek alın.
bu parfümün yerine alberto sego markasının ORC modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum. Ayrıca black orkid içindeki o ince nüans rahatsız edici ekşi nota da bulunmuyor.
Kesinlikle farklı. Asla piyasa kokusu değil tabi sahtelerini, doldurmalarını göz önünde bulundurmazsak ;) ... niş kalitesinde olduğunu düşündüğüm tamamıyla unisex bulduğum bir koku. Genel olarak erkeklere yakıştırdığım doğrudur. Bunun velvet orchidi ise bayanlara yakışan black orchid çizgisinde ilerleyip bir tık feminenleşen halidir......... =)
Çok iyi. Gerçek şu ki, TF Black Orchid aynı zamanda şaşırtıcı ve sarsıcıdır. Kullanmak, sessiz bir filmde seyirci gibi hissettiriyor.
Kolayca deşifre edilemeyen bir aura yaratan özel şeyler hissettiren bir koku. Arkadaşlarınıza tarif edebileceğiniz ayırt edici notalara sahip kokuları seviyorsanız, Black Orchid size göre. Kullandığım her toplu taşıam aracı içerisinde parfümümü soran oldu. Gerçi şu ana kadar artık herkesin bildiği bir parfüm haline geldi. Ortalık sahteleri ile dolu buna da dikkat edilmesi gerekiyor.
İlk kullandığım andan itibaren hemen ona aşık oldum. Uzun zamandır kendisi ile ayrıyız çünkü Kilian kullanıyorum şu an. Onu tekrar test etmek isteyip istemediğimden emin değilim. Sonuçta güzel bir koku. En azından denemeye değer ve ona aşık olabilirsiniz.
Tom Ford'un başka bir harika parfümü. Bu modeline de bayılıyorum. Çok iyi harmanlanmış. Unisex ve erkek arkadaşım dahi çaktırmadan kullanıyor. Siyah orkide losyon kremi ​​ile kullanınca performans tavan yapıyor. Uzun ömürlü: 9/10 Farkedilir: 9/10 Parfümün kokusu:10/10. Toplam: 10/10 :D mükemmel bence.
Bugün bu parfümü yeniden kullanmaya karar verdim. Bayanlar bolca yorum yazmış ama bence harika bir erkek kokusu. Daha karanlık bir kış kokusu olarak düşünülebilir. Taze hissettiren ama yoğun bir koku. Çok sıcak havalarda kullanmamak şartıyla mevcut ilkbahar kokusu olabilir.
Bu koku açıkça çok polarize şekilde aşk ve nefreti yansıtıyor. Black orchid i çok seviyorum. Bu çok benzersiz, çok unisex, çok seksi. Başka bir parfüm ile karşılaştırılamayacağından ve çoğu kişi tarafından sevildiğinden dolayı çıkışında bomba gibi patladı zaten. Uzun zaman kayıp bir arkadaşın sizinle buluşması gibi ilk sıktığımda çok özel duygular hissettirdi. Kesinlikle deneyiniz. Ortalıkta aşırı derecede çakması bulunuyor. Şişesini bile aynı şekilde yapmışlar. Tester denilen veya 100-200 liraya satılan black orchidler gerçek değil bu arada. SOnra kullanıp burda olumsuz yorumlar yapmamalısınız.
2017 © Telif hakkı - parfum.gen.tr Açık parfüm En iyi açık parfüm