Tom Ford Champaca Absolute Unisex Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Tom Ford Champaca Absolute Unisex Parfüm

Tom Ford'un Champaca Absolute modeli, 2009'da tanıtılan kadınlar ve erkekler (unisex) için hazırlanmış bir koku. Üst notalarda konyak, bergamot ve yosun; Orta notalarda şampanya, orkide, menekşe ve yasemin; Temel alt notaları vanilya, kehribar, sandal ağacı ve marron glace içerir. 50 ve 250 ml flaconlarda bulunur.

Üst Nota
Konyak

Konyak

Bergamot

Bergamot

Katırtırnağı

Katırtırnağı

Şampanya

Şampanya

Orta Nota
Orkide

Orkide

Hercai menekşe

Hercai menekşe

Yasemin

Yasemin

Vanilya

Vanilya

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Sandal ağacı

Sandal ağacı

Kestane şekeri

Kestane şekeri

Tom Ford Champaca Absolute Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Tom Ford Champaca Absolute Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 20 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 65 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 61 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
65%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
61%
20 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
60%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
40%
10 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
40%
Parfüm geceye uygun
GECE
60%
10 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
42%
Orta Nota
38%
Alt Nota
20%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
0%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
20%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
60%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
20%
10 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
20-60 Yaşlar için uygun
2009 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 80
2029 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Tom Ford Champaca Absolute Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
10 Adet Oy Kullanılarak
60 Puan Aldı

Tom Ford Champaca Absolute Unisex Parfüm Yorumları

İlk önce metalik, çok karmaşık, konyak ve şeker notaları alıyorum. Metalik notalar bir süre sonra kayboluyor ve daha tatlı hale geliyor.
Koku çok çarpıcı. Onu seviyorum ve bunun bedelini ödediğimden dolayı pişman değilim. Tom Ford biraz daha fiyatını uygun tutabilir ama bence herkesin kullanıp modasının geçmesini istemediği ürünler sergiliyor diye düşünüyorum. Çoğunlukla şampanya özü ön plana atılmış olsa dahi ben, sarı çiçekleri hissediyorum. Çok dişil! Hem yaz hem de kışın harika bir ürün. Mevsimsel kullanımda inanın özelliği değişiyor. Kışın çok daha ilginç bir hale geliyor. Soğuk mevsimlerde daha belirgin demek istiyorum. Denemenizi isterim.
Muhteşem parfüm! Ona bayılıyorum. Gerçekten görkemli. Gerçekten kadınsı - gerçekten güzel. Güzel, şahane, zengin bir parfüm. Sevdim. Çok özel. Daha ne yazayım :D Anlatamıyorum
Karmaşık ve etkileyici. Ben şampanya kokusunu çok az alıyorum. Ancak, 1/2 saat sonra sandal ağacı kalıyor üzerinizde. Hiç eğlenceli değil. Tom Ford, bunu oluştururken bana onaya sunsa geçemez. Bence belirli bir süre sonra üretimden kalkar.
Şampanya çiçeği, konyak ve sandal ağacının birleşimi burnuma bir tütün kokusu getiriyor. Tamamen yaramaz bir karışım. Yaramaz derken huysuz demek istedim :D Ben beğendim.
Bu muhteşem bir şey! Tester kullandıktan sonra tam bir şişe aldım ve çok mutluyum. Biraz pahalı ama bence değer. Benim düşünceme göre bu erkeksi olmaktan daha çok dişil bir parfüm. Bayanlara tavsiye ederim.
Çiçeksi bir koku olup, cildimde kadın parfümünden farklı bir şey olmadığını gördüm. Çok çiçekli / tozlu ve kadınsı kokuyor. Unisex denildiği kadar var ama biraz sanki bayana daha yakın. Kalıcılık ve farkedilirlik tartışılmaz onuda ayrıca belirtmek isterim.
Champaca Absolute KESİNLİKLE seksi, sulu, nektarlı ve altın değerinde bir sıvı. İçindeki konyak ve şampanya içeriği enteresan ötesi. Pürüzsüz, şehvetli kirli / temiz miskle tamamlanmış; hem havadar, hem hafif hem de yazlık. Tatlılık, çiçekler ve misk - rafine bir Tom Ford modasında çok iyi harmanlanarak kendine cazip bir deneyim sunuyor. Dün, şimdiye kadar koku anlamında tarihimin en büyük iltifatını aldım.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER