Tom Ford Tuscan Leather Unisex Parfüm
En iyi Açık Parfüm
En iyi açık parfüm
Kaliteli parfüm arıyorsanız TIKLAYINIZ


Tom Ford Tuscan Leather Unisex Parfüm

Tuscan Leather özel blend serisinin ürünüdür. Parfümler 50ml ve 250ml'lik şişelerde mevcuttur. Safran, ahududu, kekik, olibanum, yasemin, deri, süet, kehribar ve odunsu notalar içerir.

Üst Nota
Safran

Safran

Ahududu

Ahududu

Kekik

Kekik

Olibanum

Olibanum

Orta Nota
Yasemin

Yasemin

Deri

Deri

Süet

Süet

Alt Nota
Kehribar

Kehribar

Odunsu notalar

Odunsu notalar

Tom Ford Tuscan Leather Unisex Parfüm Kalıcı mı?

Tom Ford Tuscan Leather Unisex Parfüm kalıcılık konusunda toplam 20 Adet Oy Kullanıldı 100 üzerinden 67 puan almıştır. Parfümün yayılım gücü (farkedilirlik) oranı da aynı oylama ile 100 üzerinden 68 puan almıştır.
Parfüm Kalıcılığı
KALICILIK
67%
Parfüm Farkedilirliği
FARKEDİLİRLİK
68%
20 Adet Oy Kullanıldı
Beğeni Oranı
Parfümü beğendim
BEĞENDİ
50%
Parfümü beğenmedim
BEĞENMEDİ
50%
10 Adet Oy Kullanıldı
Günlük Kullanım
Parfüm gündüze uygun
GÜNDÜZ
30%
Parfüm geceye uygun
GECE
70%
10 Adet Oy Kullanıldı
Tahmini Nota Oranları
Üst Nota
40%
Orta Nota
31%
Alt Nota
29%
Hangi Mevsime Uygun?
Parfüm ilkbahar mevsimine uygun
İLKBAHAR
20%
Parfüm yaz mevsimine uygun
YAZ
30%
Parfüm sonbahar mevsimine uygun
SONBAHAR
10%
Parfüm kış mevsimine uygun
KIŞ
40%
10 Adet Oy Kullanıldı
Parfüm Özellikleri
18-45 Yaşlar için uygun
2007 Yılında Piyasaya Sunuldu
Editör Puanı 100 Üzerinden 87
2526 Kişi Bu Parfümü İnceledi
Parfüm Oylaması
Tom Ford Tuscan Leather Unisex Parfüm 0 / 100 puan aralığı içinde
11 Adet Oy Kullanılarak
75 Puan Aldı

Tom Ford Tuscan Leather Unisex Parfüm Yorumları

Tuscan şehrinin derisi meşhurmuş. Deri kokuları sevenlerin düşünebileceği harika tom ford modeli. Deri notası baskın bir kaç modeli daha var. Bu en sert tonda olanı diye düşünüyorum. Üzerinizden çıkmaz. Zengin hissettiriyor. Aşırı sıcakta kullanmanızı pek tavsiye etmeyeceğim bir parfüm. Tom Ford yine yapmış.
bu parfümün yerine alberto sego markasının 1252 modelini tavsiye ederim daha kalıcı ve daha fark edilir. Paranızı çöpe atmayın. Notalar daha belirgin. Kokular birbirine aşırı benziyor ben daha başarılı buldum.
Yeni bir otomobilin kokusu, eski bir vintage çanta, hala kıvrık bir kağıda sarılmış bir çift yeni ayakkabı... Evet Tuscan Leatherdan bahsediyorum. Çok lezzetli ve aynı zamanda ihtişamlı, baştan çıkarıcı ve çekici bir şeylerin varlığı ilk sıkışta kendini hissettirdi. İster hayvani, ister tatlı ya da dumanlı veya da fenolik olsun, deri notaları en basit anlaşmalar için bile dikkate değer bir karmaşıklık sağlayabilir. Tuscan Leather, parfümeri Harry Frémont ve Jacques Cavallier tarafından Tom Ford Private Blend koleksiyonunun yarattığı bir koku. En yeni keşiflerimden biri. Özellikle karmaşık bir koku kesinlikle değil. Aslında neredeyse tek bir anlaşma var da denilebilir. Deri notası o kadar iyi ve bu kadar zarafetle sunulmuş ki , karanlık, dumanlı bir koku içinde görünen tercih ettiğim parfümlerden biri. Tuscan Leather, dumanlı balsam, deri ve kehribar bileşimi ile hemen açılır ve gelişimi sırasında karakteri değişmeden kalır. Bu hayvansal notaların kuru bir kaliteye sahip olması ve kehribarın klasik tatlı vanilya ve labdanum temelli olmaması, saydam, gevrek odunsu bir nota olması çok modern bir izlenim yaratıyor. Kompozisyonun karanlığı, bitkisel ve saf çiçek (hedione) notaları ile hoş bir şekilde hafifletilmiş. Tuscan Leather şok etmiyor. Notalar gayet iddialı ama harika bir koku. Gün ortası bir koku için mükemmel bir seçim. Kalıcılık ve farkedilirlik kesinlikle tartışılmaz.

KALICILIK
Kalıcılık
FARKEDİLİRLİK
FARKEDİLİRLİK
OY VER